Atomizery

Czym jest atomizer?

Atomizer to urządzenie, które przekształca liquid w parę. Jest jednym z najistotniejszych elementów w e-papierosie bo bez jego współpracy z baterią nie byłoby możliwe vapowanie.

Jak działa atomizer?

Kiedy uruchomisz swoją baterię poprzez naciśnięcie przycisku, atomizer delikatnie podgrzewa liquid w zbiorniku i przekształca ciecz w parę.

Najlepsze atomizery do vapowania

Wyróżniamy dwa rodzaje atomizerów : RDA i RTA.

Każdy atomizer ma swoje zalety w zależności od poziomu zaawansowania oraz potrzeb, dlatego ważne jest, aby brać to pod uwagę przy zakupie.

Jakie są rozmiary atomizerów?

Atomizery są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, od 24 mm RDA do 28 mm RTA, w zależności od tego, czego potrzebujesz do vapowania. W ofercie cVape znajdziesz każdego rodzaju atomizery, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Po jakim czasie powinienem wymienić atomizer na nowy?

Żywotność atomizera jest zróżnicowana i wszystko sprowadza się do tego, jak często go używasz.
Grzałki należy wymieniać co mniej więcej 2-3 tygodnie, oczywiście jest to zależne od wielu czynników jak : rodzaj liquidów lub premixów jakich używasz, częstotliwość vapowania oraz jakoś grzałki. Sam atomizer w razie drobnego uszkodzenia można dowolnie naprawiać korzystając z różnego rodzaju akcesorii do e-papierosów jak: tulejki(pyrexy) i uszczelki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5