Eleaf

Eleaf zrobił dobre pierwsze wrażenie w 2011 roku, kiedy wprowadził na rynek boxa iStick.

W odróżnieniu od innych ówczesnych urządzeń do vapowania iStick oferował prostą obsługę i niesamowite wrażenia jak na tamte czasy z vapowania. Szybko stał się jednym z najlepiej sprzedających się produktów na rynku, co skłoniło Eleaf do rozszerzenia serii o warianty 30W i 50W.

Z każdym kolejnym krokiem ulepszali również swoje atomizery oraz grzałki, aby dostarczać coraz bardziej imponującą jakość. Dziś iStick to tylko jedna z części historii Eleaf, ale nadal stanowi fundament do budowania kolejnych produktów. W Polsce Eleaf jest najbardziej znany ze swojej serii iJust, czyli: iJust 3, iJust 2 I iJust S.

Do dzisiaj Eleaf dalej jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych producentów ze świata vaperów.

Prawdę mówiąc, wiele osób korzystało ze sprzętów od Eleaf, kiedy byli początkującym vaperami.
Śmiało można powiedzieć, że świetnie rozumiał potrzeby nowicjuszy min. wprowadzając serię produktów iJust. Od zawsze ważna była dla nich jakość i wytrzymałość produktów. Wprowadzając takie produkty na rynek niesamowicie ułatwili korzystanie z e-papierosów.

IStick nadal odgrywa ważną rolę w rodzinie produktów od Eleaf. Teraz rozszerzył się na sferę modów z kontrolą temperatury, dając zaawansowanym vaperom jeszcze większą kontrolę nad ich boxami.

Urządzenia iStick Pico jest jednym z najbardziej kompaktowych sprzętów dla początkujących lub dbających o komfort użytkowania. Dla bardziej wymagających oferujemy zestaw Eleaf iKonn 220W, który jest swojego rodzaju wizytówką łącząca wszystkie najlepsze cechy tej firmy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6