Geek Vape

Marka Geek Vape ma zaledwie kilka lat, na scenę e-papierosów wkroczył dopiero w 2015 roku jako niewielki przebłysk innowacji i nadzieja na lepsze sprzęty. Szybko wywarli wrażenie na vaperach i rozwinęli branżę swoimi niezniszczalnymi urządzeniami. Teraz prawie wszyscy wiedzą, że Geek Vape jest jedną z większych firm, która cały czas dba o rozwój swoich modów.

Kiedy Geek Vape zaczął swoją działalność, mało było solidnych atomizerów RTA dostępnych dla vaperów. Nie tylko produkowało je niewielu producentów, ale ciągle brakowało najpopularniejszych atomizerów, ponieważ sprzedawały się szybko.

Co więcej, rynek przesycony był zbyt drogimi atomizerami, które były niewystarczająco dobre i na rynku pojawiało się mnóstwo klonów. Geek Vape postanowił zbudować niedrogi, niezawodny atomizer, który zmienił postrzeganie RTA. Ich pierwsze wydanie, Griffin, od razu odniosło ogromny sukces i wykorzystali popularność, aby wprowadzić na rynek kilka innych produktów, które obejmowały również drippery.

Chociaż najważniejszy powód, dla którego ludzie wybierają Geek Vape, ma wiele wspólnego z ich zaletami, tak naprawdę wszystko sprowadza się do jakości ich produktów. Nawet najtańszy mod lub atomizer nie będzie odbiegał jakością od droższych wersji.

W ofercie cVape posiadamy wszystkie topowe produkty Geekvape i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.