Innokin

Innokin jest wiodącą marką w branży e-papierosów po znalezieniu idealnego rozwiązania dla tych, którzy chcieli pozostawić papierosy po bardziej ekscytującym doświadczeniu vapingu. Od tego czasu marka rozwija się dzięki nowym, kreatywnym produktom, które popchnęły vaping w nowym kierunku.

W 2011 roku, gdy wydawało się, że vaping naprawdę startuje, Innokin zaatakował rynek swoim nowym urządzeniem iTaste. Jak sama nazwa wskazuje, iTaste zrewolucjonizował sposób, w jaki można było odbierać smak liquidu.

Aż do tego momentu w branży e-papierosów występowało dosyć słabe odwzorowanie smaków, który często gubił się źle zaprojektowanych atomizerach.

Połączenie niskiej mocy i ograniczonego przepływu powietrza sprawiło, że wielu nowych vaperów było niezadowolonych. ITaste był pierwszym krokiem do rozwiązania tego problemu ze zmienną kontrolą napięcia i lepszymi możliwościami ładowania, które sprawiły, że był on wówczas prawie niezwyciężony na rynku.

Po ich wczesnym sukcesie Innokin kontynuował serię iTaste wraz z Coolfire. Coolfire przeżył już kilka pokoleń, oferując nowe funkcje, takie jak efektowny ekran i świetnie zaprojektowana obudowa. To był zdecydowanie ukłon w stronę osób, które oczekiwały czegoś solidnego i praktycznego.

Innokin zawsze zaskakiwał vaperów, projektując produkty, które rozwiązały najbardziej subtelne problemy branży e-papierosów.

Ulepszanie odczuwanych smaków i ułatwienie korzystania z modów boxowych to sedno tego, co robili. Przez cały czas starali się być o krok przed konkurencją.

W ciągu ostatnich kilku lat nadal wprowadzają wiele produktów do vapingu, które idealnie nadają się do przejścia z papierosów na pody oraz mody. Zaczynając od najprostszych vape penów, możesz doświadczyć każdego aspektu vapowania i znaleźć urządzenie, które najlepiej pasuje do Twojego stylu i gustu.

Innokin ma również opinię dobrze wycenionych i niezawodnych sprzętów. Ich urządzenia są w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić. Spełniają swoją obietnicę wobec klientów, według której dostarczają technologię, która jest niezawodna i przystępna cenowo.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.