Joyetech

Joyetech po raz pierwszy pojawił się na pierwszych stronach gazet, kiedy wkroczyli na scenę vaping w 2008 roku. Początkowo skupiali się głównie na azjatyckich i europejskich rynkach e-papierosów.
Jednak ostatecznie rozszerzyli działalność na cały świat, rozpoczynając swoją pierwszą sprzedaż w USA w 2013 roku.

Do tego momentu poszerzyli swoje możliwości inżynieryjne, aby odzwierciedlić ciągłe zaangażowanie w główną pozycję w branży i nowe technologie. Przekroczyli trend zmian napięcia i przeszli na coraz bardziej złożone mechanizmy kontrolne, które dawały vaperom precyzyjną możliwość dopasowania e-papierosa pod swoje potrzeby. Oszołomili świat e-papierosów swoim pierwszym zintegrowanym z aplikacją boxem, który pozwalał użytkownikom korzystać z atrakcyjnego e-papierosa, mając jednocześnie dostęp do zaawansowanych funkcji personalizacji za pośrednictwem komputera.

Od tego czasu z roku na rok rozwijają swoje technologie, wciąż zaskakując nas lepszymi ekranami, dokładniejszym oprogramowaniem i bardziej zaawansowanymi urządzeniami.

Vaperzy ufali firmie Joyetech, odkąd udowodnili skuteczność swojej pierwszej linii eVic.

Nigdy nie zwalniali tempa nowych wynalazków i ciągłej pracy nad doskonaleniem vapowania. Udowodnili również, że ich produkty mogą przetrwać próbę czasu dzięki niespotykanym wcześniej etapom procesu produkcyjnego, które zapewniają, że ich e-papierosy są prawie niezniszczalne.

Nadal poświęcają większość swoich zasobów w badania i rozwój, często organizując rozmowy z udziałem vaperów, aby dowiedzieć się, jakie technologie są potrzebne i jakie problemy należy jeszcze rozwiązać.

W naszej ofercie cVape posiadamy takie produkty Joyetech jak:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4