Kangertech

Kangertech jest i zawsze będzie przodującą marką w branży e-papierosów. Ugruntowali swoją pozycję dzięki kolekcji urządzeń i akcesoriów, od podstawowych do bardzo zaawansowanych.

Wydaje się, że rozwiązali zagadkę vapowania na każdym poziomie, aby uczynić to doświadczenie bardziej przyjemnym i mniej zniechęcającym. Oczywiście oprócz sprzętu dla początkujących dalej rozwijali produkty dla zaawansowanych.

Kangertech był jednym z pierwszych producentów, który zdobył uznanie kupujących. Byli wśród pierwszych firm, które stworzyły boxy czy dedykowane zestawy startowe z kontrolą mocy.
Niesamowicie rozwinęli branże e-papierosów i ulepszyli doświadczenia vaperów.

Kangertech od początku koncentrował się na bezpieczeństwie swoich urządzeń. Jest to bez wątpienia jedna z najważniejszych kwestii. Ich ciężka praca się opłaciła, ponieważ dokonali ogromnych postępów w zakresie pomiaru oporu i zapobiegania przegrzaniu. Znaleźli także lepsze sposoby przeprowadzania vapowania w omach bez ryzyka, jakie stwarzało w tamtych czasach.

Następnie skupili się na dostępności, budując całą linię produktów, które można łatwo łączyć z grzałkami. Zdecydowanie przekonali vaperów w tym czasie do korzystania z unowocześnionych sprzętów.

Dzisiaj korzystając ze swojej bogatej historii, wprowadzają coraz to nowsze zestawy startowe i boxy nie rezygnując ze swoich początkowych idei. Od zawsze najważniejsze dla nich było projektowanie urządzeń z dbałością o bezpieczeństwo oraz łatwość użytkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2