Sigelei

Sigelei rozpoczął działalność na początku 2011 roku. Po tym, jak na rynku pojawiło się mnóstwo udanych produktów podobnych do papierosów, pojawił się Sigelei. Postarał się stworzyć jeszcze lepsze urządzenia, pozwalające na doświadczanie vapingu w inny sposób. Podczas gdy początkowe urządzenia były w większości obsługiwane za pomocą jednego przycisku, które nie zapewniały zbyt wiele informacji na temat temperatur, watów. Sigelei znalazł sposób, aby dać użytkownikom większą kontrolę niż kiedykolwiek wcześniej.

Po tym, jak pojawił się ich pierwszy box mod, zaczęli opracowywać szereg akcesoriów do e-papierosów, które będą pasować do urządzenia. Następnie, korzystając z porad klientów postanowili stworzyć nową technologie. Dzisiaj zespół Sigelei cieszy się ogromnym sukcesem dzięki wielu urządzeniom o dużej mocy i szerokiej oferty idealnie dopasowanych atomizerów i grzałek.

Sigelei do tej pory wniósł tak duży wkład w branżę e-papierosów, że wielu vaperów podziwia ich za to odpłacając się swoją lojalnością.
Był jedną i z pierwszych firm, które dostrzegły prawdziwą potrzebę customizacji w swoich urządzeniach. Poczynili również znaczne postępy w kierunku produkcji bardziej wydajnych atomizatorów, co przekłada się bezpośrednio na smak oraz zużywanie liquidu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.