SMOK

SMOK to jedna z najlepszych firm na rynku, dzięki której otrzymujemy praktycznie najlepsze e-papierosy. Firma działa od wielu lat i doskonale trafia w gusta swoich konsumentów. Głównym celem marki jest efektywny rozwój i sprzedaż na rynku.

Wiele osób chce wypróbować vaping(e-papierosy), a najlepszym sposobem jest wybranie elektronicznego papierosa SMOK. Dostarczają oni dużo ciekawych modeli i są w przystępnych cenach.

Marka SMOK nigdy nie podążała za trendami rynkowymi, ale jest swojego rodzaju trendsetterem, która wyznacza nowe standardy. Od innowacji swoich modów SMOK Box po szeroką linię grzałek SMOK, marka od początku jest liderem w branży nowych technologii.

Niektóre z najbardziej znaczących innowacji marki SMOK to:

Atomizery z podwójną grzałką – chociaż w 2011 roku istniały atomizery z podwójną grzałką, marka SMOK udostępniła je na poziomie masowym. Wraz z wprowadzeniem nowych grzałek SMOK, vaperom udało się osiągnąć zupełnie nowe wrażenia vapowania dzięki ulepszonemu smakowi i wydajności .

Zmienna moc – SMOK nie był pierwszym, który zastosował zmienną kontrolę mocy, ale marka zdecydowanie pomogła rozwinąć tę technologię i uczyniła ją bardziej dostępną dla vaperów na całym świecie. Na początku, kiedy ledwo jaka firma wprowadzała produkty o zmiennej mocy, SMOK wprowadził całą linię urządzeń o zmiennej mocy. Te wczesne urządzenia, wprowadzone na rynek w 2014 r. to Rocket, Shuttle i Silenus. Chociaż wiele marek oferuje dziś urządzenia o zmiennej mocy, marka vape SMOK jako jedna z pierwszych, która wprowadziła je masowo do swoich produktów.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników