SX Mini

SX Mini jest naprawdę marką unikatową w branży. Podczas gdy większość producentów koncentruje się na tworzeniu ładnych e-papierosów z poprawnym oprogramowaniem do ich obsługi, SX Mini zrobiło dokładnie odwrotnie.

Zaczęli budować niewiarygodnie wydajne chipsety do zasilania urządzeń na długo przed tym, zanim skupili się na rozwoju oprogramowania. W rzeczywistości wspierali branże, dostarczając świetne chipsety innym producentom, umożliwiając im dostosowanie możliwości sprzętu do ich potrzeb za pomocą własnego oprogramowania.

Wreszcie, SX Mini postanowił zrobić wszystko, nad czym pracowali od wielu lat. Wykorzystywali inne firmy jako poligon doświadczalny dla swoich chipsetów, dopóki nie byli przygotowani i gotowi do rozpoczęcia pełnego ataku na przemysł za pomocą własnych, kompletnych urządzeń. Od razu wypuścili G Class, całkowicie luksusowe urządzenie, które pod każdym względem jest idealne. Od wewnątrz można stwierdzić, że zespół inżynierów poświęcił czas na ocenę każdego etapu produkcji i projektu.

Po wprowadzeniu na rynek pierwszych urządzeń stało się jasne, że SX Mini poważnie podchodził nie tylko do innowacji, ale także do wysokiej jakości konstrukcji i obsługi klienta. Podczas gdy niektóre firmy nadal koncentrują się na ustawieniach mocy, SX Mini otworzył się nad odczuwanie smaków oraz inne funkcje poprawiające jakoś vapowania.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.