Vandy Vape

Przy tak wielu świetnych producentach e-papierosów obecnych na rynku, Vandy Vape postanowił rozwiązać brakujące ogniwo w równaniu. Od początku do końca skupili się wyłącznie na budowie wysokowydajnych atomizerów. Zbadali każdy z problemów dotyczących atomizera i stworzyli od podstaw innowacyjne rozwiązania.

Vandy Vape wkroczył na scenę w połowie 2016 roku, wyróżniając się od początku solidnymi i innowacyjnymi konstrukcjami. Odkryli, że wiele istniejących atomizerów wciąż ma problemy z zapewnieniem vaperom podstawowych funkcji. Ich genialny założyciel, Stefan Zhang, postanowił znaleźć lepsze rozwiązanie.

W ciągu kilku miesięcy Vandy Vape ogłosił swój pierwszy atomizer nowej generacji. Od tego momentu szybko rozszerzyli swoją ofertę, na atomizery premium. Wśród nich był atomizery takich rodzajów jak: RDA, RTA, RDTA i cały zestaw nowych grzałek. Oprócz niezawodności zapewniały użytkownikom świetny wygląd.

Udało im się uprościć cały proces budowy atomizerów, poprawiając przy tym jakość produktów. Zdecydowanie grzałki wychodzące od Vandy Vape są jednymi z najlepszych.

Vandy Vape rozwiązał wiele problemów dla najbardziej wybrednych vaperów. Przede wszystkim ich kreatywne rozwiązania dotyczące grzałek, ułatwiają ich wymianę oraz zapewniają niesamowite doświadczenia z vapowania. Ponadto zapewniają użytkownikom wiele opcji personalizacji swoich sprzętów, każdy z nich ma opcje wyboru unikalnego koloru.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.