Vaporesso

Vaporesso jest obecnie jednym z najbardziej rosnących producentów sprzętu do vapingu. Wbrew wszelkim przeciwnościom zdołali przejąć kontrolę nad niszowym sektorem.

Po kilku latach negatywnych komentarzy na temat e-papierosów. Zespół inżynierów Vaporesso postanowił udowodnić, że można stworzyć bezpieczny sprzęt. U ich podstaw leżało zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa w każdym urządzeniu. Dzięki innowacjom technicznym dokonali ważnego postępu z przegrzewaniem się baterii oraz wyciekami liquidu z atomizera.

Po latach ciężka praca Vaporesso opłaciła się i wypuścili oni szereg niezawodnych urządzeń do vapingu. Zaprojektowali nowe atomizery, grzałki i inne akcesoria, które szybko zdobyły uznanie w branży e-papierosów. Po dziś dzień wprowadzają nowe rozwiązania w zakresie tych produktów.

Vaporesso opracowało kompletną linię e-papierosów, w tym zestawy startowe, podstawowe atomizery i grzałki.
Niedawno firma dodała także nowe urządzenie Mini do swojej oferty, aby zapewnić jeszcze większą wygodę użytkowników. Dostępne są również atomizery i grzałki Vaporesso, które pasują do nowych urządzeń.

W sklepie cVape znajdziesz produkty skierowane do każdej części rynku e-papierosów, od zupełnie nowych vaperów po najbardziej wymagających. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o wszechstronności, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu z dopasowaniem sprzętu do siebie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.