VooPoo

VooPoo Tech jest jedną z najnowszych firm vapingowych, które chcą rozszerzyć technologię vapingu na całym świecie. Wykonali wiele odważnych ruchów i doświadczeń. Kulminacją jest marka atomizerów, zestawów startowych i akcesoriów, które szybko zyskują na popularności.

Firma VooPoo Tech została założona w 2014 roku jako firma badawczo-rozwojowa zajmująca się tworzeniem technologii mającej pozytywny wpływ na nasze zdrowie. W ciągu trzech lat zbudowali rozległy zespół badaczy i inżynierów tuż przed przejęciem marki WoodyVapes.

W tym momencie VooPoo zmieniło swoją wizję, aby stać się liderem w branży e-papierosów, wykorzystując swoje doświadczenie w technologii i opiece zdrowotnej do tworzenia lepszych urządzeń i akcesoriów do e-papierosów. Od momentu utworzenia nowej technologii chipsetowej, powiększyli zespół i po dziś dzień tworzą e-papierosy z wykorzystaniem swojej autorskiej technologii.

VooPoo ma w sobie coś specjalnego, co przyciąga vaperów do swojej marki. Nie tylko przedstawiają nową perspektywę w tej dziedzinie, ale także wykonuje świetną robotę, jasno określając swoje cele i informując opinię publiczną, co mają nadzieję zrobić z technologią e-papierosów w przyszłości.

Cały czas inwestują w badania nad wpływem zdrowotnym e-papierosów i starają się wspierać cały przemysł technologicznie. Starają się wywierać pozytywny wpływ na całą branżę, cały czas poszukują możliwych ulepszeń i starają się rozwijać swoje produkty.

Klienci, którzy wybrali VooPoo, są pod wrażeniem jakości i wszechstronności swoich urządzeń, szczególnie jeśli chodzi o łatwość funkcjonowania. W ofercie posiadają szeroką ofertę modów, poręcznych zestawów startowych i podów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2